2009. június 17., szerda

Gyümölcsleves


A gyümölcsöket megtisztítva forrásban levé cukros vízbe tesszük. Megvárjuk míg feljönnek a gyümölcsök a tetejére.
Egy kis tálba egy teéskanál pudingport teszünk, és egy deci tejjel elkavarjuk.
Ráöntjük a gyümölcsre, újraforraljuk.
A levest lehűtve fogyasztjuk.

Éredemes többet készíteni, és még vizes állapotban menthetünk meg kompótnak, vagy csak a levét hűtve is fogyaszthatjuk a meleg nyári napokaon tökéletes frissítő.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése